با این همه گجت و لوازم برقی که دور و برمان را فرا گرفته، چه بخواهیم و چه نخواهیم هر روز مجبوریم با تعداد زیادی سیم و دو شاخه که باید وارد پریز شوند سر و کله بزنیم و امان از وقتی که نتوانید مثلا شارژر موبایلتان را توی تنها پریز خالی باقی مانده مابین آن همه دو شاخه که درون پریز زده اید جای دهید! بدون شک بار ها با این مسئله مواجه شده اید. در چنین شرایطی چه کار میکنید؟ تمام دو شاخه ها را جابجا میکنید تا یک جای مناسب برای شارژر مورد نظر باز کنید؟ راه حل خسته کننده ایست … خصوصا اگر دستگاه هایی که قرار است جای دو شاخه یشان را عوض کنید در آن زمان روشن باشند و خصوصا اگر کامپیوتر شخصی تان هم جزو همین وسایل باشد.

اگر تا امروز با این مشکل روبرو بوده اید حالا دیگر با Rotating 360 زمان آن فرا رسیده که از این مشکل برای همیشه خداحافظی کنید. Rotating 360 در حقیقت نوعی رابط است که در ساختار آن از طراحی لگو استفاده شده است. همانطور که میتوان لگو ها را به نحوی به یکدیگر متصل کرد تا شکل مورد نظر حاصل شود با Rotating 360 هم دقیقا همین امر امکان پذیر است. پریز های این دستگاه به نحوی طراحی شده اند که شما میتوانید هر چند تا از آنها را که دوست داشتید به یکدیگر متصل کرده و درون پایه ی مخصوص قرار داده و از آنها استفاده نمایید.

و اما میرسیم به ویژگی کلیدی این رابط ، به علت شیوه ی جالبی که برای اتصال قطعات آن به یکدیگر در نظر گرفته اند میتوان این پریز های آن را به راحتی تا ۳۶۰ درجه چرخاند و در زاویه ی مورد نظر قرار داد. به این مفهوم که اگر برای اتصال شارژر یا آداپتور مورد نظرتان در میان سایر دو شاخه های متصل به رابط جای کافی ندارید، فقط کافی است یکی از این پریز ها را به جهتی که مایلید بچرخانید و سپس شارژر را به آن متصل کنید.


Rotating 360 یک کار خوب دیگر هم بلد است و آن مرتب کردن سیم های شماست. پایه ی این دستگاه به نحوی طراحی شده که در دو طرف آن یک نیم دایره ی خالی وجود دارد که شما میتوانید سیم هایتان را کاملا دسته بندی کرده و از زیر آن رد کنید. بنابراین با داشتن چنین گجتی دیگر نگران نا مرتب بودن سیم هایی که منظره ی بدی به فضای کارتان میدهند نخواهید بود.

البته طبیعتا اگر قرار باشد این طرح به تولید انبوه رسیده و به صورت جهانی عرضه شود حتما باید نوع پریز های استاندارد در هر منطقه را هم در تولید آن مد نظر قرار دهند.

منبع

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 بهمن 1389    | توسط: Parviz Omidi    |    | نظرات()
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام